Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Opole
Umów się na wizytę

Personel

Daniela Duszkiewicz – jestem Dyplomowanym Dietetykiem. Studia ukończyłam na Wydziale Profilaktyki i Zdrowia w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu.

Doświadczenie zdobyłam przez 3 letnie praktyki w szpitalu oraz w poradniach. Od 4 lat prowadzę własny gabinet dietetyczny.

W wolnym czasie aktywnie biorę udział w warsztatach lub szkoleniach z zakresu Dietetyki poszerzając w ten sposób swoją wiedzę.

Oferuję pomoc mającą na celu zmianę złych nawyków żywieniowych. Do każdego pacjenta
podchodzę indywidualnie. Pracuję z osobami, które chcą schudnąć, zdrowo się odżywiać lub
mają problemy z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym i innymi chorobami wynikającymi ze złego odżywiania.

Dieta stworzona przeze mnie pomoże Ci nauczyć się zdrowo odżywiać oraz utrzymać prawidłową masę ciała. Oprócz diety oferuję nową bazę zdrowych przepisów kulinarnych do każdego posiłku oraz stawiam na edukacje żywieniową pacjentów.

 

Pani dietetyk bardzo mi pomogła z ustaleniem odpowiedniego dla mnie jadłospisu przy moim problemie z tarczycą, a przy okazji udało mi się zrzucić parę kilo. Serdecznie polecam!

Aneta

Najlepszy dietetyk w Bielsku-pani Barbara z Projektu Zdrowia. Byłam już u różnych dietetyków, stosowałam różne diety, ale dopiero pani Barbara zmobilizowała mnie do skutecznej walki o niższą wagę. Wcześniej często po 2-3 tygodniach rzucałam dietę w kąt. Cotygodniowe konsultację z panią dietetyk to było to czego potrzebowałam-dyscypliny, dobrego słowa i zrozumienia.

Kasia

Dzięki PZ Bielsko-Biała udało mi się schudnąć 10 kilogramów w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim panią Basię-dietetyka z powołania, który słucha, pomaga, motywuje…i zawsze wita z uśmiechem na twarzy 🙂

Olka

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do mojego problemu i całą opiekę dietetyczną jaką zostałam otoczona w Projekcie Zdrowie w Bielsku-Białej. Dzięki Wam czuję że osiągnę swój cel!

Grażyna
księgowa

Dzięki pomocy pani Barbary udało mi się schudnąć nadprogramowe kilogramy które pozostały mi po ciąży. Całym sercem polecam panią dietetyk, dzięki której znów czuję się dobrze w swoim ciele.

Magda
sprzedawca

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy